Tentokrát trojice výherců zazářila ve stejné soutěži. Vyznáte se i vy? Tak posílejte své tipy!

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Fotbalový víkend 4. 5. - 5. 5. 

Chcete soutěžit o ceny od SportFotbal.cz? Tak už nyní honem odešlete své tipy na fotbalunas.cz.

 

Uhodnout všech osm zápasů jedné soutěže, to už je parádní výkon. Josef Tůma to dokázal hned ve dvou různých soutěžích, ale první cenu mu vyfoukl Václav Likeš, který odeslal svůj bezchybný "tiket" jako první. Trojici výherců doplňuje David Hrubý, který stejně jako předchozí dva tipéři nezaváhal v I.A třídě Středočeského kraje.

 

V minulém kole dokázalo ale hned několik dalších tipérů odhadnout bezchybně všechny zápasy soutěže. Vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

A vy nezapomeňte, už nyní můžete posílat vaše tipy k zápasům nadcházejícího víkendu!

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 400 Kč 

8 správných tipů z 8 zápasů – Venca Likeš – I.A A Středočeský kraj, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  2. 5. 2019 12:52

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

8/8 – Josef Tůma – I.A A Středočeský kraj, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  2. 5. 2019 21:46

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 100 Kč 

8/8  - David Hrubý – I.A A Středočeský kraj, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 2. 5. 2019 15:07

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 400 Kč, 200 Kč a 100 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou