Tipujte s námi ve všech fotbalových soutěžích České republiky! Vyhrajete jednu z cen právě vy?

0

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Fotbalový víkend 30. 3. - 31. 3. 

Chcete soutěžit o ceny od SportFotbal.cz? Tak už nyní honem odešlete své tipy na fotbalunas.cz.

V minulém kole dokázalo hned několik tipérů odhadnout bezchybně všechny zápasy soutěže. Maximem pak byly sedmizápasové soutěže, když nejdříve ze všech bezchybný "tiket" vložil na fotbalunas.cz Václav Likeš. Ten patří mezi stálé tipéry a ukazuje, že se vyplatí zkoušet štěstí ve více soutěžích. Tak se nechte inspirovat i vy a zkuste odeslat tipy nejen ve vámi sledované jedné soutěži.

 

Vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

A vy nezapomeňte, už nyní můžete posílat vaše tipy k zápasům nadcházejícího víkendu!

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 400 Kč 

7 správných tipů ze 7 zápasů – Václav Likeš – Domažlice | Okresní přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  28. 3. 2019 12:18 

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

7/7 – Matej Kuncendorfer – Plzeň - Sever | Okresní přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  28. 3. 2019 18:29 

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 100 Kč 

7/7  - Jaroslav Bureš – Kladno | III. třída sk. A, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 29. 3. 2019 18:40

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 400 Kč, 200 Kč a 100 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou