Budeme se chtít udržet na pozicích v horní polovině tabulky, zní před jarem z Chodského Újezdu

0

Fotbalisté Chodského Újezdu si na podzim vedli jako nováček v 1.B třídě velmi dobře. Nasbírali 22 bodů a usadili se přesně uprostřed tabulky daleko od sestupového pásma. 

„Chtěl bych všem poděkovat a pogratulovat k pěknému umístění po podzimní části soutěže a k výborným výkonům,“ hlásil po posledním duelu podzimu, který jeho tým vyhrál 2:1 na hřišti dalšího nováčka z Krchleb, kouč Chodského Újezdu Petr Tomek. „S podzimem panuje velká spokojenost, na čemž jsme se shodli i na dokopné,“ dodal Tomek, byť si je vědom i rezerv ve hře svých svěřenců. „Samozřejmě jsme na tom mohli být ještě lépe. Některé zápasy nám nevyšly, ale to je fotbal, je to sport,“ dodal.

 

Chodskému Újezdu patří v tabulce sedmé místo, na čtvrtý Mrákov navíc ztrácí jen tři body. Jaké jsou tedy cíle pro jaro? „Budeme se chtít udržet na pozicích v horní polovině tabulky,“ věří trenér svému týmu. K dobrým výkonům by měla pomoci i konstruktivní debata na dokopné. „Hráči se nebáli zapojit do debat s trenérem nebo mezi sebou o tom, co ještě zlepšit. Řešili jsme také, co koupit, vyřešit a myslím si, že to dopadlo velice dobře,“ pochvaluje si Tomek také komunikaci s fotbalisty.

 

Pro hráče Chodského Újezdu jaro začíná v sobotu 23. března, kdy od 15:00 hostí poslední Stráž.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou