Zimní příprava v podání týmu TJ ZDEMYSLICE

0

Shrnutí zimní přípravy očima Jindřicha Kotory - brankaře a asistenta trenéra týmu TJ Zdemyslice

Přinášíme Vám dění přes zimní přestávku v týmu TJ ZDEMYSLICE. Na pár krátkých otázek nám odpovídal hráč Jindřich Kotora (na fotografii sedící první zprava), který v týmu plní roli brankaře a současně působí jako asistent trenéra.

   

Kde probíhala zimní příprava Vašeho klubu?

Naše příprava začala v sobotu 2.2. výběhem a poté probíhala vždy v úterý v tělocvičně, ve čtvrtek a v sobotu kondičními výběhy po okolních lesích a kopcích. V období od 14.2 do 17.2. jsme absolvovali soustředění v Soběšicích u Sušice. V neděli 24.2. jsme sehráli první přípravné utkání Černicemi A na nové umělce na bývalém hřišti SK Plzeň 1894. V sobotu 9.3. jsme sehráli druhé přípravné utkání na hřišti v Nezvěsticích s týmem TJ Litice. Poslední přípravné utkání nás čeká na domácím trávníku v sobotu 16.3. se Sokolem Střížovice.

     

Jste spokojeni se zimní přípravou?

Spokojenost s přípravou u nás určitě nepanuje. První dva týdny jsme se scházeli pouze v 8 max. 10 hráčích a na to,  že je nás v kádru celkem 26, je to hodně slabá účast. Bohužel někteří hráči si myslí, že to půjde i bez trénování, ale to se ošklivě pletou a ukazuje se to již i přípravných utkáních, kde nám ve druhých poločasech dochází kondice. Co bych vyzdvihl bylo velice povedené soustředění v Soběšicích u Sušice. Kde jsme měli v hotelu Pod Hořicí perfektní zázemí včetně wellness. Kopce za hotelem i krásné počasí přispělo spolu s účastí 16 hráčů k naší velké spokojenosti. V přípravném zápase s Černicemi jsme se první poločas drželi a prohráli ho jen 1:0. Ve druhé už se projevil rozdíl dvou soutěží mezi mužstvy a nakonec jsme prohráli 6:0 V utkání s Liticemi jsme byli v prvním poločase lepším mužstvem, ale nedali jsme 3 jasné šance a soupeř nás z brejku potrestal. Ve druhém poločase byli lepší Litice a zaslouženě zvítězili 4:1.

     

Proběhly ve Vašem klubu nějaké velké změny přes zimu?

Změny se udály obrovské. Vlastně již v létě, kdy nám 4.8. vichřice utrhla střechu na kabinách a následně se zřítily stropy ve sprchách. Kvůli této pohromě jsme byli nuceni odehrát všechna utkání na hřištích soupeřů. V zimní pauze jsme se ve spolupráci s obecním úřadem a firmou Stavby Klouček vrhli na úplnou rekonstrukci našich kabin a doufáme, že do prvního utkání 23.3. s Merklínem budou kabiny hotové. Veškerou práci si děláme svépomocí a to nás stojí hodně času i sil. Bohužel se i tato skutečnost podepisuje pod tréninkovou morálku, kdy jsme byli nuceni několikrát zrušit jeden trénink v týdnu a na místo něj se věnovat dostavbě kabin. Další velká změna pro nás bude, že všechny zápasy odehrajeme na našem úžasném trávníku, který je v perfektní kondici. Po postupu pro nás bylo velice obtížné odehrát všechna utkání u soupeřů a tak se těšíme na naše hřiště i fanoušky, kteří nás jezdili ve velkém počtu podporovat i na venkovní utkání, za což jim patří velké poděkování. Rádi bychom pokračovali v naší poločasové soutěži Prostřel Kotrče, která je mezi našimi fandy velmi oblíbená.

 

   

Přivítali jste nějaké nové posily přes zimu (případně jaké)?

Ano v zimní přestávce se nám povedlo dotáhnout přestupy tří posil. Z TJ Chlum k nám přišli bratři Michal a Petr Valešovi. Jednomu je 18 let a nastupuje v útoku a druhému 21 let a nastupuje převážně v záloze. Zatím se oba jeví velmi dobře. Třetí posilou je zkušený 45 letý harcovník Tomáš Sýkora z VS Plzeň. Tomáš je univerzál, ale spíše nastupuje v obraně. 

     

S jakým plánem jdete do jarní části fotbalové sezóny?

Tak pro nás je cíl jasný a to je udržení okresního přeboru pro Zdemyslice i v další sezoně. Dále chceme pokračovat v rekonstrukci zázemí pro hráče i fanoušky a rádi bychom potěšili naše fanoušky atraktivním fotbalem.

     

Děkujeme tímto za obsáhlý rozhovor a přejeme týmu hodně úspěchů v nadcházející jarní části sezóny.

PS: V budoucnu se můžete těšit na report z probíhající rekonstrukce zázemí pro hráče a fanoušky týmu TJ Zdemyslice.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou