Divizní Tatran porazil krajský Libušín

0

Ani několik hráčů, kteří dříve hájili barvy právě Tatranu Rakovník, nepomohli Baníku Libušín k výhře. Výsledek byl ovšem ještě milosrdný.

Tatran Rakovník – Baník Libušín 2:1 (1:0)

 

Branky: Junek, Kutafin - Abrham

 

Do první šance se po dvou minutách hry dostali hosté, ale Kabeleho zachránila tyčka. To bylo na dlouhé minuty ze strany hostů vše. Tatran začal mít převahu. Držel míč, ale chyběl moment překvapení při překonávání obranného valu soupeře. A tak pomohla standardní situace. Mařík rozehrál trestný kop přihrávkou vedle zdi na nabíhajícího Vernera, který okamžitě poslal do vápna prudký míč. Na hranu malého čtverce si naběhl Junek a ukázal, že ve vápně je hráčem s velmi dobrým výběrem místa a zakončením – 1:0. Druhý gól mohl přidat Mařík, ale levačkou střílel těsně vedle. Těsně před poločasem přišla krásná kombinace na jeden dotek Maříka s Novákem, po které šel P. Kučera sám na brankáře, ale levačkou mířil vedle.

 

Druhá část měla stejný průběh, s tím, že Tatran měl více šancí k zakončení. Střely Maříka a Vrány skončily těsně vedle. Kutafinově pokusu chyběla razance. Po Hradeckého centru hlavičkoval nikým neatakovaný Nesládek z pěti metrů vedle. Tatran se gólu dočkal po hodině hry. Mařík poslal prudký centr přes celé malé vápno, na které si naběhl Kutafin a nezaváhal – 2:0. V dalším průběhu se do tří velmi slibných zakončení po standardních situacích dostal Černý, ale chyběla mu přesnost. A tak dvanáct minut před koncem přišel trest. Hosté využili zaváhání v defenzivní činnosti. Abrham se dostal za domácí obranu. Vnikl do vápna, kde obstřelil vyběhnuvšího Kabeleho – 2:1.

 

Obsáhlá fotogalerie od Davida Svobody a Antonína Vydry - moc děkujeme!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou