FOTO: Benešov potvrdil roli favorita proti Nespekům

0

Prvním soupeřem Nespek v zimní přípravě byl třetiligový tým Benešova a žádné překvapení se zde nekonalo a favorit rozhodl o své výhře již v úvodním dějství.

SK Benešov - Sokol Nespeky 6:0 (4:0)

Relativně vyrovnané utkání bez výraznějších šancí trvalo sotva první čtvrthodinu. Poté se v rozmezí cca dvaceti minut dostal třikrát do nebezpečného zakončení benešovský Martin Turek a upravil skóre na 3:0 ve prospěch Benešova. Nespeky si v průběhu první půle vytvořily dvě opravdu velké šance, ale ani jednu neproměnily. Naopak v závěru poločasu přidali domácí čtvrtý gól - 4:0.

 

Druhý poločas už tak zajímavý nebyl. Ubylo šancí, přesto Benešov přidal ještě další dva góly a zaslouženě zvítězil 6:0. Nespeky se dostávaly do zakončení převážně jen po střelách ze střední vzdálenosti. Většina střel moc nebezpečná nebyla, až na jednu, která orazítkovala břevno benešovské branky, ovšem na konečném výsledku to nic nezměnilo.

 

Sestava Nespek: Drážek V. – Hanzlík R., Krejza T., Burian M., Konopiský A. – Pešta D., Braný D., Iheanacho F., Kukač J., Večeřa M. – Peterka S.

Střídali: Klauz M., Maršoun L., Myslivec J., Svoboda M.

 

Fotogalerie od Luďka Rubliče - děkujeme!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou