Jak probíhá zimní příprava v Semicích B

0

Semice B přezimují na 11. místě s 11 body, tedy mimo sestupové příčky, avšk stále v jejich těsné blízkosti. O jejich zimní přípravě nám více řekl trenér Jan Procházka.

"S naším umístěním v tabulce a s výsledky, které k němu vedly, spokojený nejsem. Myslím si však, že jsme nehráli vyloženě špatný fotbal. Mohli jsme s ním dosáhnout lepších výsledků, což se nám bohužel nepodařilo. Na dalším zkvalitnění naší hry teď pracujeme na společných trénincích s A týmem, které probíhají v tělocvičně i venku. Jak nám tyto tréninky pomohou, ukáží až naplánované přípravné zápasy. Na soustředění sice nepojedeme, ale připravili jsme s kluky několik akcí, mimo jiné tradiční silvestrovský fotbálek a následné posezení. Během zimy jsme teď nepřivedli žádné posily, a tak by nám v jarní části sezóny hodně pomohlo, kdyby A tým doplnil kádr, a my jsme tak měli dostatek hráčů. Právě s jejich počtem se občas potýkáme a součástí problému je bohužel i malá docházka. Tu bych chtěl na jaře zvednout, jinak je pro nás hlavním cílem udržet se v okresním přeboru," komentoval současné dění v Semicích B trenér Procházka.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou