Dva zápasy a spoustu tréninkových jednotek mají za sebou hráči z Lovosic

0

Po vánočním odpočinku měli hráči Lovosic ještě 14 dní volno a od 16. 1. 2019 trénují naplno. Tréninky probíhají v maximální možné míře na hrací ploše formou specifického tréninku. 

Jedenkrát týdně chodí na trénink do haly. Během února čeká Lovosice soustředění, které proběhne v domácích podmínkách. Náplň bude směřovat k doladění kondice hráčů vypilování standardních situací a to jak útočných, tak obranných. Sportovní areál v Lovosicích nabízí celému týmu nadstandardní zázemí, proto nemají potřebu někam cestovat. Program bude nabitý jak tréninkovými jednotkami, tak bude doplněn o zpestřené tréninky – spinning, cvičení na Bosu, sauna a bazén.

 

Trenér Roman Podrazil stále ještě nemá uzavřenou soupisku hráčů na jarní část. Z týmu odchází Martin Macháček, který zkusí štěstí v zahraničí. K týmu se připojili mladí odchovanci z dorostu Lovosic. Velmi dobře jeví hráči Oncirk a Majer. Zároveň jsou v týmu na zkoušce tři nové tváře, které by trenér rád přivedl.

 

Od začátku přípravy si Lovosice připsali dvě výhry z přátelských utkání. V těchto utkání se podařilo vstřelit devět branek a pouhé dvě branky inkasovat. Nejdříve přehráli Dobkovice 4:1 a týden na to Modrou 5:1. V plánu jsou je zápasy proti Bezděkovu, Roudnici, Doksům a jednoho soupeře ještě hledají. Zápasy se odehrají vždy v sobotu od 14:30 v Lovosicích na hřišti s umělým povrchem.

 

Hned prvním zápasem v jarní části se utkají se svým tabulkovým sousedem. Štětí má o dva body více a nachází se na čtvrtým místě. Cíl do této části zůstává stejný a to skončit do 8. místa v tabulce, což se jim zatím daří.

 

AUTOR: JAN KOVÁŘ


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou