Junior Strakonice – SK Katovice  5:9 (1:4)

Reiser – Čapek, Němeček, Kostka Matěj, Kočí – Bálek ( 37 min. Boukalík ), Šrámek V., Šrámek M., Baloušek Petr – Zušťák, Máška

Sestava Junior – 2. poločas

Fiřt – Čapek, Cibulka Petr, Kostka M. ( 63 min. Ouška ), Němeček ( 72 min. Kočí ) – Boukalík ( 60 min. Beran), Kostka T., Šrámek M., Baloušek ( 78 min. Kostka M.) – Zušťák ( 62 min. Máška ), V.Šrámek

Sestava Katovice – Švehla ( 46 min. Provazník ) – Váchal, Janoch, Cibulka Karel, Chylík – Zoubek, Kagui, Tušer, Repa – Požárek, Uher – ještě střídali Miklas a Matas

První poločas byli hosté lepší na míči a v kombinaci. Ve 12 min. využili trestného kopu z vápna Tušerem přes zeď 0 : 1. V téže minutě se dostal do šance Zušťák, ale branku minul. Ve 14 min. jsme měli výhodu tr. kopu my a Zušťák také ukázal, že je dobrý střelec, když se trefil z 25 m také přes zeď. Ve 37 min. se pískala proti nám problematická penalta a Uher se nemýlil 1 : 2. Ve 41 min. po pěkné akci Uhera dal Požárek pod tělem Reisera na 1 : 3. Na konci poločasu jsme na půlce ztratili zbytečně míč a hosté toho využili Požárkem k navýšení skóre na 1 : 4.

Druhý poločas byl více vyrovnaný a také velice bohatý na góly. Ve 48 min. po výborném centru P.Balouška se Zušťák trefil z voleje a snížil na 2 : 4. V 53 min. předvedl také pěkný volej Požárek a dává na 2 : 5. V 60 min. po špatně provedeném ofsajd systému Požárek dává na 2 : 6. V 62 min. T. Kostka rozehrál ze strany tr. kop po zemi do vápna na Zušťáka, který byl faulován a sám penaltu proměnil 3 : 6. V 64 min. Baloušek šel sám na Provazníka a proměňuje na 4 : 6. V 70 min. vybojoval balon ve vápně Beran a byl faulován. Z nařízené penalty T. Kostka snižuje na 4 : 5. V 72 min. Tušer zužitkoval centr z pravé strany a navyšuje na 4 : 6. V závěru se prosadil ještě 2x Uher a tak určil konečné skóre na 5 : 9.

Autor: Jiří Cibulka

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.