Kdo byl absolutním smolařem podzimu? Vlastňák si dalo 1486 fotbalistů!

0

 

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli na podzim roku 2018 po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost o uplynulém podzimu nebyla. A dokonce se našel "umělec", který si dal rovnou čtyři vlastní branky...

Některé jsou ukázkové, kdy chcete napálit míč do bezpečí a místo toho ke svému údivu, stejně jako k překvapení všech spoluhráčů, trefíte neomylně růžek vlastní brány. Jiné vynucené, kdy hráči jako poslední záchranu při přečíslení zkouší zabránit skluzem přihrávce na hráče připraveného zakončit do prázdné brány a srazí si míč do sítě. Další pak vyloženě smolné – při závaru ve vápně vám míč spadne na záda a jak na potvoru se odrazí směrem do brány. I takové branky ale rozhodují zápasy.

 

Ve fotbalových soutěžích České republiky od 1. ligy po nejnižší soutěže padlo za podzimní část 1533 vlastních gólů, o které se postaralo 1486 smolařů. Petru Zielonkovi, hrajícího moravskoslezskou I.A třídu za SK Stonava, se podařilo nevídané - během podzimu si dal rovnou čtyři vlastní góly. Probíraný pak byl příběh prvoligového Martina Chlumeckého, který byl vrchním smolařem Dukly a dal si tři vlastňáky. A hned 42 hráčů si dalo dvě vlastní branky – i jejich přehled najdete ve fotogalerii!

 

ČTĚTE TAKÉ:

TOP 500 KANONÝRŮ ČESKÉ REPUBLIKY ZA PODZIM


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou