Tipovačka se ukládá k zimnímu spánku. Kdo zazářil v posledním kole a získal ceny?

0

Tipovali jste na podzim na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak jste měli šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky jsme rozdělovali po každém hracím víkendu. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

  

Fotbalový víkend 17. 11. - 18. 11. 

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 400 Kč 

7/7 – Ondřej Pondělík – I.B sk. C Plzeňský kraj, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  13. 11. 2018 8:08

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

7/7 – Jiří Jetmar  – IV. třída sk. A, Nymburk, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  14. 11. 2018 21:49

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 100 Kč 

7/8  - Pavel Friš – OP Prachatice, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 13. 11. 2018 10:02 (jen dva tipující uhádli všechny zápasy soutěže, proto bronzovou cenu vyhrává nejrychlejší tipér, který zaznamenal jen jednu chybu)

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 400 Kč, 200 Kč a 100 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Kvůli technickým problémům není možné při jedné objednávce uplatnit více voucherů (slevových kódů). Pokud chce někdo z výherců spojit již získané vouchery, tak se prosím ozvěte na email, viz kontakty.

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou