NEJ VÍKENDU: Tomu se říká udělat zápas. Dal všech sedm branek svého týmu a je tak králem víkendu!

0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

DIVOČINA VÍKENDU - 4 ČERVENÉ KARTY

Přestavlky versus Ctiněves. Zápas litoměřické čtvrté třídy, který se ale stal výjimečným - v žádném jiném zápase České republiky nebylo o víkendu uděleno tolik červených karet. Podělily se o ně rovným dílem oba celky. A trestní rejstřík vyloučených hráčů byl pestrý - jeden šel ze hřiště po druhém žlutém faulu, druhý za kopnutí soupeře zepředu v souboji o míč, třetí viděl druhou žlutou kartu za kritiku rozhodčího, čtvrtý pak udeřil soupeře rukou do hrudi v přerušené hře. Více ZDE.

 

V zápase TJ Sokol Vraclav - Jenišovice zase sudí jedenáctkrát tasil žlutou kartu a třikrát červenou.

 

PŘESTŘELKY A OBRATY VÍKENDU

SK Třeboradice - FC Přední Kopanina -  Domácí vedli3:0, 4:1, ale ani to Třeboradicím nestačilo a padly 5:7. Na poměry Krajského přeboru vskutku nevídaný výsledek.

 

Tak takový obrat, jako předvedla Dýšina, se jen tak nevidí. Ze zápasu máme podrobný report

 

FC Libišany - SK Stolany  0:4 po půli, konečný výsledek 6:5p pro domácí, to mluví za vše...

 

DEBAKLY VÍKENDU

15:0 SK Vacov B  - TJ Dub - Vacovské béčko má v OP Prachatic po čtyřech zápasech skóre 31:2...

1:12 Bořislav - TJ Oldřichov B - Nejvyšší venkovní výhru tentokrát zaznamenal Oldřichov B.

Újezd nad Lesy B (1.B třída, sk. b, Praha) to nandal v zápase Hájím Jižnímu Městu B 13:0. Áčka obou klubů si to rozdala minulý týden a to vyhrály Háje 2:1. Rezerva Újezdu nad Lesy tak pomstila svůj první tým.

 

KANONÝR VÍKENDU - 7 branek

Jakub Musil ze Sokolu Březník je králem víkendu - jako jediný vstřelil sedm gólů. Jeho výkon byl úctyhodný - za svůj tým totiž pálil v Budišově přesně jen on, Březník tak vyhrál 7:1.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou