FOTO: Libušín porazil Tatran i se čtyřmi hráči, kteří oblékali rakovnický dres

0

Rakovník - Fotbalisté tatranu Rakovník změřili síly s nováčkem Krajského přeboru - Baníkem Libušín, jehož dres oblékli čtyři bývalí hráči Tatranu.

Začátek zápasu přinesl snahu domácích o překonání obranného valu hostů, což se povedlo Hynkovi, který od půlky prošel až do vápna, ale Cipra bravurně jeho střelu vyrazil. Pak udeřili hosté, kteří po rychlém brejku prostřelili Kuta - 0:1. Za pár okamžiků pišel nedůraz domácích při rohovém kopu a Kut byl bemocný - 0:2. Deset minut po druhé inkasované brance utekl po pravé straně Vrána. Vyhnul se Výbornému a naservíroval míč do vápna, kde nikým nekrytý Omovie skluzem snížil - 1:2. O chvíli později vystihl Omovie rozehrávku soupeře a mazácky obstřelil Cipru - 2:2. Poté do poločasu ještě dvakrát zahrozili hosté z Libušína, ale Kut byl pozorný.

 

Druhá část byla ve znemaní mírného tlaku domácích, ze kterého přicházely i šance, ale koncovka nebyla přesná. A tak udeřilo na druhé straně. Vojtek si sice pokryl míč. Soupeř na něho naskočil. Povalil ho ve vápně a zmocnil se míče. Následovala přihrávka před branku. Kabele ještě první šanci chytil, ale proti dorážce byl krátký - 2:3. V závěru mohli srovnat Černý, Kučera nebo Vojtek. První dva neměli přesnou mušku a Vojtkovu bombu zastavila tyč.

 

Fotogalerie od Davida Svobody - děkujeme!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou