SK Planá chystá velkolepé oslavy 80 let. Zahraje si se Spartou, zazpívá jí Ondřej Hejma i Martina Pártlová

0

Planá se se začíná chystat na novou sezónu, ale ještě před ní si hodlá naplno užít oslavy 80 let od založení. Přijďte se podívat 11. srpna do vesnice vedle buidějovického letiště na nabitý program - uvidíte sparťanské legendy, koncert Martiny Pártlové a kapely Žlutý pes. 

"Přijďte s námi v sobotu 11. srpna oslavit významná výročí plánských fotbalistů a hasičů," zní z Plané u Českých Budějovic. Přichystán je bohatý program - sportovní fanoušky potěší utkání mužů SK Planá proti bývalým hráčům Sparty Praha, hudební lahůdkou bude vystoupení Martiny Pártlové, skupiny Žlutý pes s Ondřejem Hejmou a večer zakončí HK Band. Celý program se bude odehrávat v areálu fotbalového hřiště v Plané u Českých Budějovic. Proti sobě si zahrají také staré gardy Plané a budějovické Slavie.

Celodenní vstupné 80 Kč, důchodci/ZTP 40 Kč, děti do 18 let zdarma.

Událost na facebooku


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou