Pro nejlepší hráče ze sestav roku jsou přichystány ceny od fotbalové speciálky SportFotbal!

0

I tentokrát se opravdu vyplatí do hlasovaní zapojit celý tým. Podpořte svého spoluhráče nebo kamaráda a dejte mu šanci získat některou z připravených cen! Partnerem ankety SESTAVA ROKU je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která připravila ceny v podobě voucherů na odběr zboží.

 

V naší pravidelné divácké anketě hledáme po sezóně ty nejlepší hráče z celé republiky. Fanoušci, spoluhráči, trenéři a ostatní příznivci klubu mohou svými hlasy posunout jejich hráče do velkého finále. Tam z jedenáctky nejlepších (tedy z vítězných hráčů s nejvíce hlasy z jednotlivých sestav roku) vylosujeme tři šťastlivce. Šance odnést si individuální cenu v podobě voucherů na odběr zboží je tedy mezi finálovou jedenáctkou opravdu veliká.

 

Nezapomeňte také na podmínky, které musíte splnit, abyste do osudí o ceny mohli svého spoluhráče vůbec protlačit.

 

 

Pro účast v TOP 11 a zařazení do losování o ceny nestačí jen svou soutěž vyhrát. Hráč musí být registrován na portálu fotbalunas.cz a mít zažádáno o roli „Hráč“ nejpozději do 31. 7. 2017.

 

 

Dále musí mít klub, za který hráč hraje, registrovaného minimálně jednoho zpravodaje, který s portálem bude pro novou sezonu aktivně spolupracovat a jednoho fotografa - rovněž do 31. 7. 2017. 

 

 

Fotbal je kolektivní sport, proto je potřeba, aby hráč dohlédl ve svém klubu, že je někdo s rolí „zpravodaj“ a „fotograf“ registrovaný na portálu fotbalunas.cz. Pokud se to ověřit nepodaří, nezbývá než vzít hlavní roli na sebe, tak jak to ty největší hvězdy ve fotbale dělají.

 

 

Pokud nebudou zde uvedené podmínky splněny, do TOP 11 postupuje další hráč v pořadí.

 

SportFotbal.cz – fotbalový e-shop s největší prodejnou u nás!

 

Na pražské pobočce Sportfotbal najdete veškeré fotbalové vybavení od kopaček, přes brankářské rukavice, po tréninkové oblečení či suvenýry evropských velkoklubů. Kdo se do Prahy vydat z nějakého důvodu nemůže, je tu pro něj internetový e-shop SportFotbalu. Z pohlodlí domova si snadno prohlédnete široký výběr fotbalového sortimentu pro kluby i jednotlivce.

 

 

Nejnovější modely kopaček

 

Ve SportFotbalu najdete vždy nejnovější modely pánských i dětských kopaček od značek Nike, Adidas či Puma. Těšit se můžete na limitované edice modelů té nejvyšší třídy, v nichž hrají hvězdy světového fotbalu, jako jsou Lionel Messi, Neymar nebo Cristiano Ronaldo.

 

Vybrat kopačky

 

 

Luxusní třípatrová speciálka

 

Velkou pozornost přitahuje moderní fotbalová speciálka v centru Prahy na ulici Voroněžská 28, která je otevřena sedm dní v týdnu. Unikátní třípatrová prodejna je přehledně rozdělena do jednotlivých sekcí – hráčská, klubová, trenérská, dětská, brankářská a fanshop, kde najdete originální sortiment předních evropských velkoklubů, včetně Realu Madrid, Bayernu Mnichov či FC Barcelona.

 

Prohlédnout Fanshop 

 

 

SportFotbal.cz je zavedená značka, která je na trhu již 15. rokem. Je to místo, kde si všichni fotbaloví nadšenci přijdou na své!

 

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou