Doufám, že soutěž vyhrajeme a hned se zase vrátíme do kraje, hlásí posila TJ Sušice Tomáš Vlk

0

Fotbal v Sušici neprožívá zrovna úspěšné období. Ještě před dvěma lety totiž tento klub nastupoval v Divizi, ale během dvou let ho potkaly dva sestupy a v nové sezóně tak bude bojovat v 1.A třídě. Sušický klubový Facebook přinesl rozhovor s novou posilou mužstva, brankářem Tomášem Vlkem.

Proč ses rozhodl právě pro náš tým?
Nejsem místní a v Sušici mám polovinu rodiny, která mě do teď viděla 1-2 krát do roka, takže hlavně z rodinných důvodů jsem kývnul na nabídku Sušice.

 

Co říkáš na nastalou situaci v klubu?
V týmu jsem nebyl. Svůj názor mám, ale nechám si ho raději pro sebe.

 

Vidíš nějaké možnosti, jak by se dala situace změnit?
Možnosti jsou vždy, ale tohle je na vedení, trenérech a hráčích, jak se k tomu postaví. Já sám za sebe doufám, že se v "áčku" vytvoří zase parta, která bude táhnout za jeden provaz a bude se rvát za Sušici. Věřím, že se toho hodně změní a že se v Sušici blíská na lepší časy.

 

Těšíš se nové spoluhráče?
Ano. Některé kluky z týmu už znám, tak se těším, až si s nimi zahraji.

 

V čem vidíš největší sílu týmu a kde naopak slabinu?
V týmu jsem do teď nepůsobil, tak nevím, ale věřím, že naše největší síla bude v partě a slabiny nebudou.

 

Jak se těšíš na letní přípravu?
Jsem už 3 týdny bez fotbalu a dost mi chybí, tak už se celkem dost těším.

 

Na jaké místo náš tým tipuješ?
Doufám, že soutěž vyhrajeme a hned se zas vrátíme do kraje.

 

Představ se fanouškům, řekni svoje největší přednosti?
Jsem brankář. Fotbal hraji od 4 let. Moje přednosti jsou výběhy do centrů, komunikace a hraní oběma nohama. Nesnáším porážky.

 

Vzkázal bys něco lidem, kteří mají nyní určitě víc důvodů na fotbal nechodit než chodit?
Kdo miluje fotbal a Sušici, bude chodit na fotbal furt, ať se vyhrává, nebo prohrává. Za tým říkám, že se budeme snažit dát do každého zápasu všechno a dělat Vám lidem, kteří fandí Sušici, radost. Budeme sesnažit dostat Sušici zase na výsluní.

 

Věříš, že budou lidé i dál fandit?
Správný fanoušek fandí v dobách dobrých i zlých. Takže si myslím, že každý fanoušek Sušice si najde cestu na hřiště i v následující sezoně.

 

Autor: facebook.com/tjsusicefotbal


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou