ŽEBŘÍČEK TOP 500 KANONÝRŮ ČESKÉ REPUBLIKY: 1. – 100. místo

0

A je tu finále. Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků sezóny 2017/2018! Pravidelně sledujeme dění od třetí ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi neprofesionálními soutěžemi! Kdo se stál králem střelců ČR dle našeho koeficientu a kdo nasázel vůbec nejvíce branek?

Abychom mohli jednotlivé soutěže České republiky a jejich kanonýry vůbec porovnat, stanovili jsme už po podzimní části koeficienty obtížnosti a podle nich přesné trefy fotbalistů přepočítali do celkového žebříčku kanonýrů. 

 

Králem střelců se stal ONDŘEJ NÝBER z FK Ostrov! Ten v krajském přeboru dal hned 41 branek a získal tak 57,4 bodu. S Nýberem už pro vás máme nachystán rozhovor.

 

Na děleném druhém místě skončili dva třetiligoví borci - KAREL KROUPA z Prostějova, který slavil 26 branek (52 bodů), stejným příspěvkem a ziskem se může chlubit i domažlický PETR DOŠLÝ.

 

Čtvrté místo bere VÁCLAV KLAUZ. Nikdo v České republice nedal více branek než on, ale protože působí pouze ve třetí třídě, stačilo 64 gólů po přepočtu na 51,2 bodu. Stejný zisk získal i MARTIN PSOHLAVEC, divizní kanonýr z Karlových Varů. 

 

Pro zajímavost dodáváme, že podle našeho koeficientu by se Jan Pázler (Hradec Králové), nejlepší střelec druhé ligy, umístil s 52,5 body (21 gólů) na druhé pozici, Michael Krmenčík z prvoligové Plzně jako nejlepší střelec ligy bere šesté místo za 16 gólů (49,6 bodu).

 

PŘIPRAVUJEME: 

 

ROZHOVOR S KRÁLEM STŘELCŮ SEZÓNY 2017/18 ONDŘEJEM NÝBEREM

 

PŘEHLED ZLÝCH MUŽŮ ČESKÉHO FOTBALU – NEJTRESTANĚJŠÍ HRÁČI SEZÓNY 2017/2018

 

Žebříček:

TOP 300. - 500.

TOP 299. - 101.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žebříček TOP 500 nejlepších střelců podzimu 2016

Žebříček TOP 500 nejlepších střelců sezóny 2016/2017


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou