GALERIE: Devadesát let v Rynholci nabídl zápas Baníku proti Spartě

0

Rynholec - Baník oslavil jubilejních devadesát let od založení klubu. Minulou sezónu si tento klub vykopal postup ze III. třídy do rakovnického OP, který tuto sezónu udržel. V rámci oslav do Rynholce zavítali internacionálové Sparty Praha!

Oslavy odstartovaly v sobotu v 11:00 hod. sportovní olympiádou pro děti a následnou dětskou diskotékou s Bárou Ladrovou. Pro dospělé byla připravena od 18:00 hod. skupina KIKS. Neděle patřila především fotbalu, kdy se od 13:00 hod. představily na umělce známé a dnes už bývalé tváře kladenského fotbalu a hokeje proti místní staré gardě.

 

Vrcholem celých oslav bylo jistě utkání místního Baníčku, který srovnal síly s internacionály pražské Sparty. Za tu se představil např. v brance Jaromír Blažek, dále rekordman v počtu ligových titulů Jiří Novotný a mnoho dalších. Branky vstřelil Luděk Stracený a Marek Kincl, za domácí se prosadil Tomáš Kropík. O výsledek vůbec nešlo, a tak byli příchozí diváci svědky pohledné kopané. Večer úspěšný den završila kapela Beatles Revival.

 

Velký den to byl také pro dva rynholecké fotbalisty, konkrétně pro Tomáše Měsíčka a Jiřího Matějku, kteří jsou právě fanoušky pražské Sparty a obléct jeji dres byla pro ně velká část a obrovský zážitek. Přiznejme si, komu se tohle poštěstí.

 

Galerie v podání Jiřího Duchoně!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou