Hodnocení sezóny 2017/18: TJ Strážek

0

O zhodnocení sezóny jsme poprosili Josefa Cimbálníka.

Těžko se dá hodnotit naše sezóna. Náš cíl byl jiný než to nakonec skončilo. Chtěli jsme hrát klidný střed tabulky, jenže náš problém s docházkou to nedovolil. Ale takové problémy nemá jen náš tým. Před začátkem sezóny se nám zranilo pár hráčů, také nám odešli klíčový hráči do vyšší soutěže a na naší hře to bylo velmi znát. Podzimní část byla lepší polovina sezóny pro náš tým než ta jarní, už jen proto, že máme mladý tým a zasahovali nám do toho maturity. Na podzim jsme se drželi ve středu tabulky. Jarní část nám absolutně nevyšla, když jsme získali jen 8 bodů a propadli se až na 12. místo. Mluvit o letní přípravě je ještě brzo, určitě jsou v plánu nějaké přátelské zápasy. Do nové sezony půjdeme plni optimismu a pokud se nám vyhnou zranění a jiné problémy, tak určitě máme kvalitní tým na to hrát lepší střed tabulky . o


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou