POZVÁNKA: XXVIII. ročník fotbalového turnaje v Krakově

0

Krakov - Již osmnáctý ročník místního turnaje se odehraje třetí červencovou sobotu! Stejně jako minulý rok se ho zúčastní stejné týmy. Uvidíme, jestli dokážou Petrovice opět zvítězit!

Sobota 21. července od 9 hod. vypukne již osmnáctý ročník krakovského turnaje. Stejně jako minulý rok se ho zúčastní stejné týmy - Krakov, Krakovec, Malinová, Hvozd, Petrovice a Senec. Hrát se bude systémem každý s každým ve dvou skupinách po třech mužstvech. Týmy na prvních dvou místech se utkají v play-off o vítěze turnaje (křížem první s druhým),
týmy na posledních příčkách pak odehrají zápas o celkové umístění.

 

V případě nerozhodného výsledku v závěrečné fázi turnaje rozhodnou o vítězi utkání pokutové kopy při 5 pokusech. Při dosažení stejného počtu bodů rozhoduje nejprve vzájemný zápas, dále skóre, případně počet vstřelených branek a když by se ani v tomto případě nerozhodlo, tak by se kopaly penalty.

 

Hrací doba bude 2x20 minut, na hřišti si to proti sobě rozdá na každé straně sedm borců + strážce svatyně a střídat se bude hokejovým způsobem. Pro tento turnaj platí zákaz vypůjčování hráčů z ostatních týmů. Turnaj budou řídit dva delegovaní sudí, pomezní budou z aktuálně nehrajících týmů dle rozpisu.

 

Hrát se bude o putovní pohár pro vítěze, dále pohár vyhrají i první tři týmy. Vyhlašovat se bude nejlepší střelec, hráč a brankář. Bude možno také vyhrát poukázky k odběru zboží u občerstvení pro všechny týmy a další. Po celý den bude v areálu zajištěno občerstvení, nebudou chybět ani soutěže pro děti i dospělé. Plánovaný konec je kolem 18 hod. Poté následuje vyhlášení. Od 20 hod. je připravena taneční zábava ve stanu na hřišti, která bude v režii Martina Kouteckého. Vstup: 70 Kč.

 

V galerii přinášíme ohlédnutí za minulým ročníkem.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou