Chystáme nejlepší jedenáctky sezóny. Dejte nám tip na nejlepší hráče a vyhrajte tak cenu od SportFotbal.cz!

0

Pošlete nám svojí jedenáctku roku ze soutěže, kterou sledujete a získejte tak šanci vyhrát voucher na odběr zboží! Jako už tradičně vydá fotbalunas.cz nejlepší sestavy sezóny jednotlivých soutěží, přispějte i vy - stačí nás kontaktovat na náš mail!

Sestavy roku - již brzy, konkrétně ve čtvrtek 21. června, vypustíme do světa ideální jedenáctky sezóny jednotlivých soutěží.

 

Ne ve všech soutěžích máme své redaktory, proto vás žádáme o pomoc - troufnete si na sestavení té nejlepší možné sestavy podzimu v soutěži, ve které hrajete či kterou sledujete? Tak nám vaše tipy pošlete!

 

Zašlete svou nominaci kompletní jedenáctky na info@fotbalunas.cz, využijte k tomu připravený formulář, ke stažení ZDE. Každý, kdo nám zašle do 5. července vyplněný formulář, má šanci na výhru - voucher na odběr zboží od fotbalové speciálky SportFotbal.cz!

 

Po dohrání zápasů všech soutěží se podíváme, kdo se stal sezónním Králem kanonýrů českých trávníků – unikátní projekt fotbalunas.cz, který poměří nejlepší střelce od IV. tříd až po nejvyšší soutěže. Stejně tak představíme například největší karetní hříšníky České republiky.

 

V týdnu budou vydávány oblíbené fotoseriály se zajímavými tématy z fotek, které jste nám v průběhu ročníku zasílali a poskytovali.

 

Samozřejmostí je, že se ohlédneme za uplynulou sezónou prostřednictvím hodnocení, rozhovorů či vypíchnutím nejzajímavějších okamžiků podzimu.

 

Nezapomínejte také, že máte jedinečnou příležitost nám jako registrovaný uživatel fotbalunas.cz sdělit, co se vašem týmu děje. Dejte nám vědět, o koho váš celek posílil, či že chystáte letní turnaj. Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Jak na to? Stačí se přihlásit a pomocí červeného tlačítka "Přidat obecný článek" zadat informace. My pak rychle vše zveřejníme!

 

NÁVOD, JAK NÁM ZASÍLAT INFORMACE, NALEZNETE Z D E 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou