Neváhejte a tipujte zápasy dalšího kola! Odměnou vám můžou být ceny od SportFotbal.cz

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte.

Fotbalový víkend 14. 4. - 5. 4. 

Obliba tipování na fotbalunas.cz roste s každým kolem. Neváhejte ani vy a zapojte se – ukažte, že právě vy se ve vámi sledované soutěži vyznáte, nezapomeňte své tipy doprovodit třeba i komentáři - ostatní čtenáři tak můžou hned vidět, proč tipujete tak, jak tipujete, a co od jednotlivých zápasů očekáváte.

 

I tentokrát se zadařilo na fotbalunas.cz registrovaným uživatelům podat bezchybné tikety a bylo tak jasné, že vouchery od SportFotbal.cz najdou své další majitele. Rozhodoval mimo jiné také dřívější čas odeslání, protože sedmizápasové soutěže bezchybně natipovalo více tipérů. Proto neváhejte a tipujte na další víkend už nyní. A nezapomeňte - čím více odeslaných tipů v různých soutěžích, tím větší šance vyhrát.

 

Bezchybných tipérů se našlo o víkendu více, vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

7/7 - Filip Kubalík 17. kolo Kolín| okresní přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  10.4.2018 6:33

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

7/7 - Kamil Brázda -  17. kolo Havlíčkův Brod| okresní přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  10.4.2018 7:10

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

7/7  - Petr Jambor 17. kolo Kolín| okresní přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 10.4.2018 9:02

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEHLED PŘEDCHOZÍCH VÝHERCŮ:

1. HRACÍ JARNÍ VÍKEND - Jiří Procházka, Václav Likeš, Jiří Jetmar

2.  HRACÍ JARNÍ VÍKEND - Věra Hochová, Václav Likeš, David Pichlík

3.  HRACÍ JARNÍ VÍKEND - Jiří Jetmar, Petr Touš, Václav Likeš


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou