Kdo další se raduje z voucherů od SportFotbal.cz? Tipujte už nyní na zápasy nadcházejícího víkendu

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Fotbalový víkend 7. 4. - 8. 4. 

V naší TIPLIZE máme za sebou další kolo! Několik set tipérů odeslalo na fotbalunas.cz svůj tiket a čekalo, jak boje v jednotlivých soutěžích dopadnou. A našli se takoví, kteří neudělali ani jednu chybu a získali tak šanci vyhrát jednu z cen od SportFotbal.cz! Rozhodoval mimo jiné také dřívější čas odeslání, protože sedmizápasové soutěže bezchybně natipovalo devět registrovaných uživatelů. Proto neváhejte a tipujte na další víkend už nyní. A nezapomeňte - čím více odeslaných tipů v různých soutěžích, tím větší šance vyhrát.

 

Bezchybných tipérů se ale našlo o víkendu více, vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

7/7 - Jiří Jetmar 16.kolo Beroun | III. třída sk. A, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  3.4.2018 20:11

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

7/7 - Petr Touš -  16. kolo Kolín | III. třída sk. B, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  4.4.2018 00:14

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

8/8  - Václav Likeš 16. kolo Beroun | III. třída sk. A, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 4.4.2018 13:48

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEHLED PŘEDCHOZÍCH VÝHERCŮ:

1. HRACÍ JARNÍ VÍKEND - Jiří Procházka, Václav Likeš, Jiří Jetmar

2.  HRACÍ JARNÍ VÍKEND - Věra Hochová, Václav Likeš, David Pichlík


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou