Věra Hochová ovládla tipovačku! Sesadí ji někdo o dalším víkendu? Ceny čekají...

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Fotbalový víkend 31. 3. - 1. 4. 

V naší TIPLIZE máme za sebou další kolo! Několik set tipérů odeslalo na fotbalunas.cz svůj tiket a čekalo, jak boje v jednotlivých soutěžích dopadnou. A našli se takoví, kteří neudělali ani jednu chybu a získali tak šanci vyhrát jednu z cen od SportFotbal.cz! Stejně jako před týdnem, i tentokrát jsou všichni výherci jsou z jediné soutěže - podle papírových předpokladů a hlavně odhadu našich tipérů skončily zápasy v Krajském přeboru Jihočeského kraje. Nejrychleji své tipy vložila na náš portál trojice níže zmíněných výherců.

 

Bezchybných tipérů se ale našlo o víkendu více, vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

8/8 - Věra Hochová - 19.kolo Jihočeský | Krajský přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  27.3.2018 6:58

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

8/8 - Václav Likeš -  19.kolo Jihočeský | Krajský přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  27.3.2018 16:47

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

8/8  - David Pichlík - 19.kolo Jihočeský | Krajský přebor, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 29.3.2018 9:50

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEHLED PŘEDCHOZÍCH VÝHERCŮ:

1. HRACÍ JARNÍ VÍKEND

1. CENA - Jiří Procházka, 2. CENA - Václav Likeš, 3. CENA - Jiří Jetmar (všichni 14.kolo Středočeský | Mělník | III. třída)


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou