O víkendu se tipérům zadařilo! Vyhrajte i vy, už nyní můžete posílat vaše tipy

2

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Fotbalový víkend 24. 3. - 25. 3. 

Máme první jarní výherce v naší TIPLIZE! Několik set tipérů odeslalo na fotbalunas.cz svůj tiket a čekalo, jak boje v jednotlivých soutěžích dopadnou. A našli se takoví, kteří neudělali ani jednu chybu a získali tak šanci vyhrát jednu z cen od SportFotbal.cz! Raritou je, že všichni výherci jsou z jediné soutěže - III. třídy Mělník. První cenu získal Jiří Procházka, druhý Václav Likeš pak navíc natipoval bezchybně ještě jednu soutěž (OP Plzeň - město). Třetí cenu bere Jiří Jetmar. Moc ale nechybělo, aby pánům vyfoukla prvenství dáma. Věra Hochová totiž správně odhadla jihočeský krajský přebor, utekl jí jediný zápas!

 

Bezchybných tipérů se ale našlo o víkendu více, vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

7/7 - Jiří Procházka - 14.kolo Středočeský | Mělník | III. třída, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  9.1.2018 15:16

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

7/7 - Václav Likeš -  14.kolo Středočeský | Mělník | III. třída, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  24.2.2018 12:40

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

7/7 - Jiří Jetmar - 14.kolo Středočeský | Mělník | III. třída, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 24.2.2018 23:29

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
3. 4. 2018 21:11
Jiří Procházka 20783
Kde se přihlásit o voucher?
4. 4. 2018 11:34
Michal Špírek 15182
Napište prosím na info@fotbalunas.cz, ozvou se Vám zpět.

Ostatní čtou