Uničov porazil divizní Šumperk

0

Účastník MSFL zvítězil po bezbrankovém prvním poločase 3:0.

Týden před soubojem se Šumperkem změřil Uničov síly také s vedoucím týmem Divize D Tišnovem. Ten porazil 3:0. Stejným výsledkem pak zvítězil i nad sedmým celkem stejné soutěže. První poločas sice branku nepřinesl, ale Uničov měl několik šancí a míč držel častěji na svých kopačkách. Nevětší šancí byla penalta, kterou hostující brankář Kreizl chytil. Ve druhém poločase se pak už svěřenci Zbyňka Zbořila prosadili, když se trefil dvakrát Krč a jednou Krayzel. S Tíšnovem to bylo úplně naopak, to Uničov vstřelil všechny své branky v prvním poločase. Trefili se Jeřábek, Hladík a Bača. 

Místo zrušeného úvodního jarního kola, kdy měl Uničov změřit síly s Velkým Meziříčím se utká v přípravném utkání s dalším celkem Divize D Rosicemi na jejich hřišti. Rosice přitom měli být prvním jarním soupeřem právě Šumperku.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou