SK Spartak Příbram sehrál přátelské utkání s Hostivaří

0

Po podzimu patří Spartaku sedmé místo a své postavení v tabulce budou chtít hráči tohoto týmu v jarní části vylepšit. I proto mají spoustu přátelských utkáních. V tom posledním změřili hráči Příbrami síly s Hostivaří. A jak utkání dopadlo? 

SK Spartak Příbram - FK Hostivař 4:1 (1:0) 

Branky: Vašek 2x. Šilhavý, Rampa M. - Šebo

 

SK Spartak nastoupil v této sestavě: Solnař - Krejča (60' Machač), Ševr, Machač (46' Schöbel), Voříšek (46' Morav), Rampa A., Rampa M., Šilhavý, Vašek, Bábíček.

 

Utkání pohledem Martina Dostálka - vedoucí týmu SK Spartak Příbram:

 

"Další přípravný zápas k nám zavítal ambiciózní celek z Hostivaře. Soupeř byl nebezpečný v rychlých protiútocích, ale naše obrana v čele s brankářem ošemetné situace vyřešila zdárně. Naopak, tentokrát měla naše hra oproti minulému týdnu vyšší parametry a rodily se i šance. Hostující brankář byl vždy připraven. V závěru prvního poločasu přišla konečně odměna a šli jsme zaslouženě do vedení. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a postupem času tahal soupeř čím dál více za kratší konec. Několik gólových šancí zůstalo neproměněno hlavně díky hostujícímu brankáři, ale výrazný úbytek sil soupeře znamenal naše zvyšující se vedení. V závěru soupeř po závaru ze standardní situace vybojoval čestný gól. V minulých zápasech byl soupeř vždy o krok vpřed, tak nyní jsme to byli my, kdo určoval směr přátelského utkání."


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou