Po kvalitní přípravě očekává trenér Viktorie Radim bodový nárůst

0

O novinky v mužstvu Viktorie Radim, která po podzimní části figuruje v dolní části tabulky, se s námi podělil hrající trenér Ondra Exner.

Mnoho nového toho moc není, asi jen to, že jsme v novém roce všichni o rok starší (smích). Připravujeme se od 23.1.2018 a s docházkou můžu být nadmíru spokojený. V přípravě poměříme nabrané síly s těmito mužstvy: dorost Viktorie, Tatce, Kostelní Lhota, Suchdol a Škvorec.

 

Žádné velké posily neočekáváme, ale nějaké změny ano. Na jaro nebudou Roman Procházka, který bude pracovně v USA a Lukáš Homolka, který jde na komplikovanější operaci. Věřím všem, kteří se budou podílet na jarní sezóně, že odvedou dobrou práci a s nárůstem bodů se nám bude dýchat lépe. Dobrá hra a bodový přísun nás přesune na jiné příčky, což je cílem!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou