Cenný skalp Čeladné v přípravě

0

Vratimov si v přípravě poradil s Čeladnou.

Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři velké problémy, a tak se „šlo do kabin“, po brankách Brezuly a Jiřího Peška, za stavu 2:0 pro domácí. Rozdíl ve skoré mohl být klidně i vyšší, ale domácí snajpr Bandy neměl v tomto utkaní střelecky klid a nechal tak hned několikrát vyniknout hostujícího gólmana.

Ve druhé půli už se hra vyrovnala, a to i díky prostřídaní hráčů v domácí sestavě. Hráči Čeladné začali být agresivnější a byla z nich cítit touha utkaní otočit. To se jim malém podařilo, když dvě minuty před koncem dokázali dokonce stav utkání vyrovnat, naneštěstí pro ně si však poslední slovo uzmul pro sebe kanonýr Svěnčík, který po lahůdkové přihrávce Bandyho vystřelil Vratimovským cennou výhru v konečném poměru 3:2.

Výsledek není třeba přeceňovat, stále se pouze jedná o přípravné utkání na boj o záchranu, avšak kluky je třeba pochválit zejména za přístup k utkaní a za chuť ukázat že není na místě je v Krajském přeboru odepisovat.

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Stuchlík – Dawid, Jirka Pešek, Radim Pešek, Brezula – Osvěčík, Bandy. Střídali Klimsza, Uherčík, Svěnčík a David Pešek.

 

zdroj: http://www.fcvratimov.cz


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou