Povedený vstup do přípravy pro Lišany a Městečko

0

Lišany mají za sebou zimní soustředění, které zakončily přátelským duelem s B-týmem Havrana Kryry. Městečko vstoupilo do přípravy zápasem proti Krásnému Dvoru. Jak si oba týmy rakovnického OP poradily se svými soupeři?

SK Havran Kryry B - SK Lišany 1:7 (1:0)

 

Branky: Žalud vlastní - 4x Roušavý, Jelínek, Žalud a Mutinský

 

Své kondiční soustředění v Krušných horách zakončily Lišany sobotním přátelským zápasem na umělé trávě v Kryrech. Zde je přivítal místní rezervní tým ze III. třídy na Lounsku. Ten se také ujal poločasového vedení, když Lišanští neproměňovali své šance a Žalud si vstřelil nešťastný vlastní gól.

 

Druhá polovina zápasu byla opakem té první. Lišany si vážily svých šancí a rozjeli gólovou hitparádu. Sám Roušavý se blýskl čtyřmi zásahy, Žalud mířil napodruhé už do správné branky a po brankách Jelínka a Mutinského byla kanonáda dokonána.

 

Lišany: Z. Řepka - J. Hamouz, Chládek, Haifler, Žalud - Paseka, Medřický, L. Řepka, Feher - Roušavý, Jelínek. Střídali: Krůta, Mutinský a Šutera.

 

Krásný Dvůr - SK Ohnivec Městečko 2:8

 

Další sobotní přátelské utkání sehrálo Městečko a to na umělé trávě v Kadani. Zde se střetlo s Krásným Dvorem, který je po podzimní části na druhém místě v Ústeckém přeboru. Ohnivci měli v zápase střeleckou formu, což potvrdil hlavně J. Urban, který si připsal čtyři zasáhy a zejména dva z nich stály opravdu za to! Jistý Abrahám v brance podal také dobrý výkon a když k těmto počinům přidáme i gólový záznam svátečního střelce Hegera a dalších, dojdeme k vysoké výhře Ohnivců.

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou