FOTO: První přátelské utkání pavlíkovským Lvicím nevyšlo

0

Příprava na jarní část sezony je tu! A začneme u žen. Hráčky Pavlíkova sehrály na umělé trávě v areálu Tatranu Rakovník svůj první přátelský zápas proti Hrádku, který hraje taktéž divizi, ale jinou skupinu. Že soupeřky Lvic vévodí Divizi D bez bodového zaváhání dokázaly právě v tomto zápase.

TJ Hrádek, tým nedaleko Rokycan. To byl první soupeř pro pavlíkovské Lvice, které stejně jako své soupeřky vedou svou divizní skupinu. Začátek zápasu to byl pro svěřenkyně trenéra Macáka nepovedený, neboť ze začátku hned dvakrát inkasovaly. První poločas tak ovládly fotbalistky Hrádku, které byly pohyblivější a zaslouženě vedly.

 

Ve druhé půli byly k vidění šance na obou stranách, ale buď končily nepřesností a nebo na brankářkách. I přesto, že pavlíkovská Barbora Dolejšová inkasovala celkem šestkrát, tak si připsala i řadu výborných zákroků. Nebýt jich, mohla být prohra ještě o něco drtivější. Lvice skórovaly dvakrát, ale jednou to byl nešťastný vlastní gól. Do té správné branky se trefila pouze Lucie Churanová. Konečný výsledek vyzněl lépe pro soupeřky - 1:6.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou