Býchory pokukují po lepším umístění

0

Loňský účastník 1.B třídy, celek Býchor, letos válí v kolínském přeboru. Začátek byl možná trochu rozpačitý, ale po podzimní části se Býchorští usadili v popředí a na jaře by toto umístění ještě rádi vylepšili. Přípravu na druhou polovinu soutěže okomentoval Ondra Vaňkát. 

Příprava začala 28. ledna výběhem a fotbálkem. V plánu jsou v počátku tři tréninky týdně, které budou v hale, na umělé trávě a na hřišti a v lese v Býchorech. Dojednány jsou také přípravná utkání s Jestřabí Lhotou, Bílým Podolím nebo Sedlcí. Co se týká změn v kádru, tak v jednání je adept na post brankáře, kde nás na podzim tlačila bota a museli jsme často alternovat brankáři z B týmu. Čekáme také na uzdravené hráče z marodky. Cílem pro jarní část soutěže je udržení se na předních příčkách tabulky. Jelikož na druhé místo ztrácíme tři body, tak i pokoukáváme po lepším umístění než po podzimní části.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou