Domažlice pokořily obranu Viktorie Plzeň čtyřmi brankami, favorit přesto uspěl

0

Ve středu 10. ledna se Domažlice utkaly ve svém prvním přípravném zápase s prvním týmem tabulky nejvyšší soutěže, Viktorkou Plzeň. A diváci byli svědky parádní přestřelky.

FC Viktoria Plzeň - TJ Jiskra Domažlice 7:4 (6:2)

Branky: 7. Havel, 15. Kopic, 20. Kolář, 32. Kopic, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš – 22. Mužík, 24. Došlý, 52. Hejda, 87. Došlý, Rozhodčí: Houdek – Vlasjuk, Kožár.

Sestavy mužstev:
FC Viktoria Plzeň:

1. poločas: Šiman – Havel, Hubník, Piroch, Limberský – Hrošovský, Ivanschitz – Petržela, Kolář, Kopic – Chorý.

2. poločas: Sváček – Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík – Hořava, Čermák – Zeman, Bakoš, Pilař – Krmenčík (81. Chorý). Trenér: Pavel Vrba


TJ Jiskra Domažlice:

1. poločas: Švihořík – Kadar, Bauer, Hrubý (32. Blažek), Teršl, Mlynařík – Pfeifer, Braun, Došlý – Mužík, Sedláček (15. Ungr).

2. poločas: Brych – Blažek, Chocholoušek, Bauer (73. Teršl), Mlynařík – Buršík, Mužík, Vais, Bezdička (73. Kadar) – Ungr (73. Došlý), Hejda.Trenér: Pavel Vaigl, as.: Petr Dobrý.

 

Po Ústí nad Orlicí (psali jsme zde) tak byly Domažlice druhým celkem ČFL, který vyzval Plzeň k měření sil. Na hřišti v Luční začala Plzeň výborně a do dvacáté minuty se třikrát prosadila. Poté ale Domažlice předvedly, proč mají s Chrudimí nejlepší útok ČFL. Mužík a Hejda snížili na rozdíl jediné branky. Divoký první poločas tím ale zdaleka nekončil, během pěti minut nastříleli viktoriáni další tři góly, když se poprvé trefila i útočná posila Chorý, a rozhodčí ukončili půli za stavu 6:2.

 

Do pokračování zápasu oba týmy prostřídaly. A Domažlice tuto část utkání dokonce vyhrály. Zatímco za Plzeň už se trefil jen Bakoš, Domažlické potěšil gól Hejdy i druhá trefa kanonýra ČFL Došlého.

 

Pátý tým tabulky ČFL si tak užil slavností utkání s partnerským týmem z Plzně (do jeho přípravy se zapojila trojice hráčů z plzeňské juniorky - Kadar, Vais a Sedláček. Tým posílil i útočník Ungr z Doubravky. Domažlice  se v přípravě utkání ještě s plzeňským týmem U19, Klatovy, Čížovou, Mariánskými Lázněmi a Doubravkou.

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou