Na nováčka solidní umístění, bere průběžnou pátou příčku strakonický kouč

0

Půjdou Strakonice i v I.A rovnou za postupem? Takovou otázku si kladli fotbaloví příznivci před podzimem. Po čtrnácti odehraných duelech Junior v boji o krajský přebor ztrácí, ale přesto si počíná jako nováček solidně...

Junior za čtrnáct podzimních zápasů nasbíral 21 bodů (6-3-5) se skóre 28:22. Nejvyšší výhrou byl výsledek 5:1 ve Velešíně, třikrát tým prohrál 1:3 (Větřní, Planá, Vimperk).

 

Strakonice přišly do I.A jako nováček po čtyřech postupech v řadě. Na jeho výsledcích je znát, že výkonnostní rozdíl mezi I.B a I.A existuje, protože v I.A už není zdaleka tak suverénní, i když umístění v horní polovině tabulky přesto celek vybojoval. Hráči si museli po letech zvyknout i na občasnou porážku. Tým posílil před sezónou dvaačtyřicetiletý kanonýr Jan Zušťák a i přes absence v některých zápasech se stal s osmi brankami nejlepším střelcem týmu.

 

Jak bere postavení v tabulce trenér Luděk Cimrhanzl? "Jsme ve středu tabulky, což tak zhruba asi odpovídá našim možnostem. Bodů jsme samozřejmě mohli posbírat víc. Jako nováček soutěže je to pro nás ale po podzimu solidní umístění," hodnotí trenér. To nejlepší si tým schoval až na poslední zápas podzimu, když po výborném výkonu přejel slávistického favorita 5:2. "Zápasem se Slavií jsme úspěšně vykročili do jara."

 

A kdo patřil mezi klíčové hráče? "Jako opory týmu se ukázali zkušení hráči, Reiser, Kostka a Zušťák," vybírá Cimrhanzl. 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou