Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

0

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Fotbalový víkend 14. 10. - 15. 10. 

 

V minulém týdnu zazářili v naší Tip Lize tipéři z Kolína a ze stejné soutěže je i jeden z posledních výherců o ceny! Tentokrát ale ani Tomáš Křivský, ani Marek Kracmer, který na Plzeňsku odeslal o pár minut dřive bezchybný tiket o sedmi zápasech, nestačili na Petra Vraštila. Ten totiž trefil hned osm z osmi duelů v Krajském přeboru Středočeského kraje!

 

Bezchybných tipérů se našlo o víkendu více, vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete vidět v sekci TIP LIGA. Nezapomínejte, že čím dříve tipy odešlete, tím větší šanci máte na získání některé z týdenních cen. Expert tipy se otevírají každé úterý!

 

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

PETR VRAŠTIL, Středočeský kraj | Krajský přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 10. 10., 7:32

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

MAREK KRACMERPlzeňský kraj | I.B sk. B, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 10. 10., 10:03

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

TOMÁŠ KŘIVSKÝKolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 10. 10., 10:20

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

Tipování se otevírá zpravidla na přelomu pondělí a úterý. O ceny hrajeme až do konce sezóny a nejlepší trojice tipérů se vždy může těšit na ceny v podobě voucherů od SportFotbal.cz

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEDCHOZÍ VÝHERCI

František Procházka, Jiří Letmar, Josef Paulovič

Petr VraštilPavel PíchaVenca Likeš

Jiří Hanuš, Barbora Douchová, Miroslav Černý


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou