Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Fotbalový víkend 7. 10. - 8. 10. 

 

V úterý se probudím a moje první myšlenka je hlavně trefit všechny zápasy v Expert Tipu. Tak by mohl vypadat kolínský návod na stupně vítězů v naší Tip Lize o ceny.  Potvrdit vám to mohou dva tipéři, kteří se v sedm ráno předháněli o první místo. Navíc, i třetí nejrychlejší tip byl odeslán do totožné soutěže - okresní přebor Kolín!

 

Na první místo si dělal zálusk i Libor Hájek, který byl blízko tomu, aby jako druhý tipér v historii fotbalunas.cz pokořil všech devět zápasů  ČFL, ale nakonec mu jeden tip unikl. Může ho alespoň hřát pocit, že z celého hracího víkendu neměl v republice na tiketu nikdo jiný více správných tipů.

 

My ale odměňujeme ty stoprocentní, tentokrát navíc hrála hlavní roli i rychlost odeslání tipu. Proto radíme, neotálejte dlouho a posílejte své tipy na fotbalunas.cz už od úterý!

 

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

JIŘÍ HANUŠ, Kolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 3. 10., 7:01

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

BARBORA DOUCHOVÁ, Kolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 3. 10., 7:44

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

MIROSLAV ČERNÝ, Kolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 3. 10., 9:37

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

Tipování se otevírá zpravidla na přelomu pondělí a úterý. O ceny hrajeme až do konce sezóny a nejlepší trojice tipérů se vždy může těšit na ceny v podobě voucherů od SportFotbal.cz

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEDCHOZÍ VÝHERCI

František Procházka, Jiří Letmar, Josef Paulovič

Petr Vraštil, Pavel PíchaVenca Likeš


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou