Druhý hrací víkend o vouchery je za námi. Kdo se může radovat?

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak to už jste možná zachytili naši novinku – nově vám totiž mohou vaše tipy vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu.

Fotbalový víkend 30. 9.-1. 10. (+ svátek 28. 9.)

Na rozdíl od minulého týdne bylo tentokrát potřeba trefit v Tip Lize správně soutěž o osmi zápasech, což se jednomu expertovi podařilo! Doplnili ho pak dva autoři bezchybných a nejrychlejších sedmizápasových tiketů. Kdo se tedy může těšit na voucher?

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

PETR VRAŠTIL, Středočeský | I.A třída sk. A

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

PAVEL PÍCHA, České Budějovice | III. třída sk. A, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 25. 9., 18:23

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

VENCA LIKEŠ, Karlovy Vary | III. třida sk. A, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 26. 9., 14:50

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

Tipování se otevírá zpravidla na přelomu pondělí a úterý. O ceny hrajeme až do konce sezóny a nejlepší trojice tipérů se vždy může těšit na ceny v podobě voucherů od SportFotbal.cz

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEDCHOZÍ VÝHERCI

František Procházka, Jiří Letmar, Josef Paulovič


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou