FOTOSERIÁL: Ženy s píšťalkou. Jak to sluší slečnám a paním rozhodčím?

0

Že snad patří ke sporáku a ne na fotbalové hřiště, jak zaznělo z úst nejmenovaných prvoligových hráčů o uplynulém podzimu? Nesmysl! V nižších soutěžích už zdaleka není rozhodování dámských rozhodčích takovou vzácností. A některé z nich mají na hřišti respekt, který jim chlapi můžou jen závidět… Je tu první díl z našeho fotoseriálu, který je věnovaný právě ženám na hřišti!

Ať s píšťalkou nebo na lajně s praporkem, ať už v okresní soutěži či v ČFL nebo MSFL, dámy se i o uplynulém podzimu snažily korigovat pány na hřišti. Ve fotogalerii (seskládané z fotek poskytnutých našimi spolupracovníky) si můžete některé fotky „růží mezi trním“ z aktuální sezóny prohlédnout… Co si budeme povídat, kolikrát může být dámská rozhodčí to nejhezčí, co může utkání nabídnout.

 

Jaké máte zkušenosti s ženskými rozhodčími vy, převládají pozitivní, nebo negativní zkušenosti? Přidejte do diskuse váš názor.

 

SESTAVY PODZIMU SE BLÍŽÍ!

Už na začátku prosince vykopáváme sestavy podzimu – buďte na příjmu a hlasujte pro své favority! Více čtěte ZDE.

 

Sestavy budou zveřejňovány od 1. prosince a hlasovat pro Hráče podzimu bude možné až do 31. ledna 2017. Forma hlasování se od klasických sestav kol nijak nezmění – registrovaný uživatel bude moci hlasovat jednou za hodinu.  Nepřihlášený pak jednou denně.

 

Nebyly v sezóně ve vámi sledované soutěži na fotbalunas.cz zatím pravidelně zveřejňovány články a reportáže ze zápasů? Tak nám pomozte sestavit ideální jedenáctku podzimu vaší soutěže třeba právě vy – stačí nám poslat vaše tipy na info@fotbalunas.cz!

 

ČTĚTE TAKÉ: FOTOGALERIE: Ženy ve fotbale. Jak to sluší slečnám a paním rozhodčím? (2015-2016)

 

CHYSTÁME 2. DÍL FOTOSERIÁLU, TÉMA: "Fotbal někdy bolí"

 

 

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou