Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů

2

Do Tip ligy se přes známou rubriku Expert Tip může zapojit každý z registrovaných čtenářů. Máte šanci ukázat, kdo je nefalšovaným expertem soutěže. Nezapomeňte, že při zadání tipu (1x0x2) lze volbu doprovodit i komentářem, proč věříte spíš domácím, hostům, nebo zda je to jasný kříž…

Jak na to a kde tipovat? Prvním krokem je zaregistrovat se na portálu fotbalunas.cz, to je brnkačka. Následně hledejte ve vámi vybrané soutěži žluté tlačítko Tipovat. Najdete ho na přehledu soutěže a také přímo v každém Expert tipu pro následující hrací kolo. Ke každému utkání můžete volitelně napsat komentář a dokázat, že to není jen střelba naslepo. Za každý správný tip dostáváte bod a můžete mezi sebou už teď soutěžit o nejlepšího tipéra soutěže, okresu, kraje nebo celé ČR

 

Hned po uložení tipů se vámi tipovaný výsledek započte k danému zápasu a návštěvníci fotbalunas.cz tak můžou prakticky online ve formě procent u vítězství domácích, hostů či remízy sledovat, komu se v utkání více věří. Kliknutím na procenta u utkání v článku EXPERT TIP také můžete snadno zjistit, kdo už tipoval, jak a s jakým komentářem.

 

Vyhodnocení a bodování

Jak už bylo řečeno, za každý správný tip máte bod. Přímo v Expert tipu naleznete žebříček všech tipujících seřazených podle získaných bodů. Ty se připisují následující ráno po odehrání utkání. Dále máte k dispozici interaktivní žebříček celkového pořadí všech tipérů ve vaší soutěži, okresu, kraji nebo celé ČR. Najdete ho pod odkazem Tip liga v horním menu. 

 

Začátkem nového týdne vyhlašujeme nejlepší tipéry víkendu. Počítají se bezchybné "tikety". Tedy Expert tipy, ve kterých uhádnete všechna utkání správně. Největší váhu má tiket o devíti uhádnutých utkáních (ČFL), pak s osmi a tak dále.

 

Ceny

Všechny získané body pečlivě evidujeme. Můžete si je překontrolovat i v registrované sekci pod položkou "Moje Tip liga". Tam najdete seznam všech "tiketů" a body, které jste za ně dostali. Pro přehled aktuálních cen a odměn sledujte novinky na portálu! 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
27. 8. 2016 16:29
Redakce Fotbalunas 15063
Ladíme univerzální žebříček, kde bude možné filtrovat mimo jiné podle krajů, okresů, soutěží apod. Stejně jako přehled všech "tiketů", které uživatel tipoval, počet bezchybných, procentuální úspěšnost, průběžné umístění v žebříčcích, atd. Brzy se dočkáte Jane. Všechny tipy se každopádně již nyní ukládají a započítávají do celkových statistik.

Děkujeme Vám i ostatním za trpělivost.

Redakce FOTBALUNAS.CZ
26. 8. 2016 15:25
Jan Husák 15101
Je nekde prubeznej zebricek ?

Ostatní čtou