Rozhovor se Štefanem Merhautem, hráčem 17. kola

0

Jméno Merhaut jste již určitě zaznamenali. Tento kanonýr hattrickem přispěl k bodovému zisku Blovic v derby se Zdemyslicemi a následné hlasování z něj udělalo nejlepšího hráče kola. My vám nyní s tímto sympatickým střelcem přinášíme rozhovor.

Ahoj Štefane, titul „Hráč kola“ sis zasloužil díky skvělému výkonu v derby se Zdemyslicemi. Připravoval ses na ten zápas nějak speciálně?

Ahoj, ani ne. Šel jsem na zápas jako vždycky s tím, že budu hrát levou nebo pravou zálohu, jenomže před zápasem jsem se dozvěděl, že jdu na hrot, tak jsem si říkal že tam něco musí spadnout. :)

Co jsi od zápasu očekával?

Čekal jsem vyhrocený zápas, jednalo se o tři důležité body.

V 35. minutě jste vedli už 3:1 a všechny branky svého celku jsi vstřelil ty. Povedlo se ti někdy něco podobného?

Byl to krásný pohled na tabuli, škoda že to tak nezůstalo. Ne, to se mi ještě nepovedlo.

Jednalo se o tvůj nejvydařenější zápas v této sezoně?

Tak určitě... :)

Tvé Blovice B jsou nyní na 7. příčce, ale střed tabulky je velmi našlapaný a rozestupy mezi týmy malé. Jaké jsou ambice do zbytku sezony?

Ambice jsou, pokud možno, postoupit, ale když se to nepovede tak se nic neděje, jedeme dál...

Příští kolo hostíte doma čtvrté Záluží, na které ztrácíte 5 bodů. Kudy povede cesta k vítězství?

Máme výhodu domácího hříště a když podáme stejný výkon jako minulé kolo v prvním poločase tak se nemusíme bát. Hlavně do toho jít naplno.

Otázka na závěr: Věděl jsi o webu fotbalunas.cz a o anketě „Hráč kola“? Pokud ano, komu jsi dal svůj hlas?

Nevěděl jsem o tom, poslal mi to spoluhráč. Přiznám se, že hlas jsem dal sobě.. :)

Děkujeme Štefanovi za rozhovor a přejeme hodně štěstí do dalších bojů!

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.