Soutěže jsou stále volné! Chcete se stát členem našeho týmu?

0

Toužíte být sportovním redaktorem? Chcete vytvořit tým kontaktních osob a zažít tu pravou novinařinu? Stále můžete. Pro tuto soutěž hledáme redaktora. Staňte se součástí našeho týmu. 

 

 

 Stále hledáme externí redaktory do našeho týmu. Stejně tak pokud podporujete některý z týmů v této soutěži, můžete se stát naši dobrovolnou kontaktní osobou a zapojit váš tým do velké rodiny spolupracujících týmů s Fotbalunas.cz. Stačí nás pouze kontaktovat. Šéfredaktor tohoto kraje, Richard Zeman, rád do svého týmu přibere snaživé a talentované lidi. Proto mu napište na richard.zeman@fotbalunas.cz a můžete se dohodnout na spolupráci.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou