FOTO - Pohár OFS: Kněževes si zastřílela v Řevničově!

0
Pro oba celky šlo o první utkání před nadcházející sezónou. Řevničov hrající na předních pozicích přivítal na svém hřišti Kněževes, která do posledního kola bojovala o prvenství v rakovnickém OP.

SK Sparta Řevničov - FK Kněževes 0:7 (0:3)

I když byl vstup do utkání opatrný, tak to byla Kněževes, která držela míč na svých kopačkách častěji a vypracovávali si šance. Po několika závarech před domácí brankou se v 18' prosadil Hanych, který se po centru z levé strany prosadil na zadní tyči - 0:1. Řevničovským se příliš nedařilo a odolávali tlaku Kněževsi, ale i přesto si dokázali vytvořit šanci. Akce po ose J. Husák - Matějka brankou neskončila, když druhý jmenovaný ve vápně přesně neumístil svou střelu, která skončila těsně vedle Lennerovy svatyně.

26' a nucené střídaní útočníka Libecajta kvůli zranění také domácím příliš nepomohlo. Ve 36' se blýskla nová akvizice Kněževsi Hertl, který se dostal po rohovém kopu k míči na hranici šestnáctky a krásnou střelou, za lehké teče domácího Bohatého, dostal míč za Peterku - 0:2. O čytři minuty opět exrakovnický "Rossi" a ukazatel skóre se opět měnil - 0:3. Pro domácí nepříjemné zakončení poločasu, ve kterém utržili manko tří branek.

Řevničov ale nesložil zbraně! Aktivní vstup do druhé půle se mohl vyplatit, ale po nejasné situaci a šanci Matějky, který si našel přímý volný kop na zadní tyči a přehodil Lennera, který míč po odrazu od břevna chytil (dle rozhodčího před brankovou čarou), gólová situace nenastala a hrálo se dál. Krátce po hodině hry sebral chuť do zápasu domácím Holeček, který využil mírného zaváhání řevničovské defenzivy a své tažení zakončil gólem - 0:4.

Aby toho nebylo málo, tak krátce po čtvrté brance udeřil Hanych, který nejlépe odhadl dlouhý míč a následnou akci zakončil přesnou střelou - 0:5. Dvě minuty po Hanychově zásahu na sebe nechal upozornit Hrubý a svou trefou se zapsal také na listinu střelců - 0:6. I když to vypadalo pro domácí alespoň na čestný úspěch v podobě vstřelené branky, tak na druhé straně udeřil R. Čihař a stanovil tak konečné skóre zápasu, které bylo pro domácí velmi kruté - 0:7.

Na utkání byl přítomen Štefan Ferencz, díky kterému přínášíme fotoohlédnutí za zápasem.

Řevničov: Peterka - Rais (77. Fišer), Tóth (K), Hanzlík, Bohatý - Hošek, Murčo, Pedál, Matějka (64. Schneider) - Husák, Libecajt (26. Urbanovič).

Kněževes: Lenner - P. Čihař, Sejpka, Hrubý (K), Hertl (80. M. Vršecký), Vaníček (64. Malafa), R. Čihař (84. Řezáč), J. Vršecký, Holeček (83. Ptáček), Hanych (77. Kučera), Krejčí.

Zdroj: Martin Tóth, oficiální stránky SK Sparta Řevničov

Štítky

Pohárové utkání Středočeský | Rakovník | Okresní přebor FK Kněževes Středočeský | Rakovník | III. třída Sparta Řevničov

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.