FOTO: Béčko Dolního Benešova změřilo síly s Budišovem. Výsledkem byla remíza

0
Jak vypadal souboj třetího týmu tabulky III. A třídy okresu Opava s druhým celkem tabulky okresního přeboru?
Dolní Benešov B - Tj Spartak Budišov nad Budišovkou 4:4 (1:2)

 

Utkání se odehrálo 26.2.2017 na umělé trávě v Kravařích. Dolní Benešov oslaben o několik opor a s třemi dorostenci vyzval soupeře, který hraje o třídu výš a zde atakuje postupové příčky do vyšší soutěže. Je na druhém místě za vedoucím Hradcem nad Moravicí. Úvodních 25 minut Budišov nepustil Benešov k ničemu,d okonce v 5 minutě vstřelil úvodní branku. A právě dolnobenešovští dorostenci, kteří se dostali do hry po vystřídaní krajů zálohy, výrazně hru oživili, spojení mládí a zkušenosti, viz. hrající trenér Husovský a ostřílený borec stoper Bastl, zaručovalo zlepšení hry benešovského týmu. Poločas skončil 2:1 pro Budišov nad Budišovkou. Druhý poločas Dolní Benešov hru vyrovnal a byl i místy lepším týmem. Zápas skončil remízou 4:4, když Budišov nad Budišovkou vyrovnal v posledních sekundách zápasu. Mohu říct, že remíza je nakonec spravedlivá. Budišov za první poločas, a Benešov za druhý poločas si zasloužily remízový výsledek.

 

Branky D.Benešova: Kichner,Husovský,Večerek,Glogar.

 

Sestava D.Benešova: Vanura, Bastl, Reichel, Janovský, Kozelek Pavel ml., Husovský, Vavřínek, J.Glogar, Kozelek Patrik, Večerek, Stříbrný, Kichner, Pačka, Kozelek Pavel st., Pospiech.

 

AUTOR: 

Pavel Kozelek

 

Štítky

Přátelské utkání

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.