První přáteláček Krakovan

0
Krakovany - Opatovice nad Labem ( okres.Pardubice) 5:0

Tak je to tady, vážení přátelé. Léto je z půli pryč a začala nám příprava na soutěžní ročník 2017/2018. První přátelské utkání sehráli borci z Krakovan na svém domácím hřišti s účastníkem pardubického okresu Opatovicemi nad Labem.

Sestava:

Douděra - Jelínek, Hanuš, Věříš, Kozel, Pospíšil, Vodvárka, Tlučhoř, Hačka, Sixta, Novotný.

Za krásného letního počasí se Krakorky pustily do svého soupeře a nepouštěly ho vůbec za půlku. První gól vsítil "dorostenec" L. Tlučhoř - 1:0. Kapitán domácích byl při chuti a nadvakrát překonal hostujícího gólmana - 2:0.  A máme tu poločas.

Do druhé půle Vlasta Chlád posílá nové koně: Špinka, Šindelář, Olexa, Robovský.

Průběh hry jak přes kopírák. Krakovany nepůjčují soupeři balón a postupně góly střílí - Pospíšil, Sixta, Hanuš. Konec zápasu 5:0 a Krakovanští šli spláchnout vítězstvi na zábavu, kde nám k poslechu a tanci hrál Benefit.