Pokud nebudeme do 3. místa, beru to jako zklamání, hlásí trenér Průhonic

0
Profesionální soutěže jsou v plném proudu, co ale ty amatérské? Jak usilovně se týmy připravovaly na novou sezónu a jak vypadala jejich příprava? Na tyto a další otázky nám odpověděl trenér Spartaku Průhonic, Rudolf Kahle.

Už je za námi polovina prázdnin, mohl byste nám prozradit, jak zatím vypadala vaše příprava a jak bude vypadat následující měsíc?

Po měsíční pauze jsme začali trénovat 18.7. v neděli. Musím kluky pochválit, že ten měsíc nestrávili jen u stánku někde u vody, ale asi si občas i zasportovali, a tak se vrátili relativně připravení k pohybu. Za poslední týden jsme odehráli tři přípravné zápasy (Praga 3:0; Vlašim B 3:0; Nespeky 5:2). Teď nás čeká 1. kolo poháru ve Staré Boleslavi a poté již Rejšice.

 

Covid nepřinesl nic pozitivního do světa sportu, vypořádal se s tím váš klub dobře? Nebo máte nějaké dlouhodobější problémy?

Myslím, že jsme na tom podobně jako ostatní kluby. Skončilo nám pár kluků, kteří zjistili, že jim vlastně fotbal nechybí.

 

V minulé sezóně jste stihli odehrát 8 zápasů z toho bylo 7 vítězných. Myslíte si, že váš tým je schopný se v této sezóně pohybovat stejně vysoko?

Hlavně chceme hrát fotbal, aby bavil nás a naše fanoušky, před jejichž podporou musím smeknout! To, že se k tomu učíme vyhrávat, je samozřejmě jedině dobře. Abych neutíkal "politicky" z vaší otázky, tak jakékoli umístění mimo první trojku by bylo zklamáním.

 

Podařilo se vám získat nějaké posily do týmu? Mohou se vaši fanoušci těšit na nové akvizice ve vašem dresu?

Podařilo se nám "udělat" trojici zkušených hráčů (Frohna, Budějský, Chrobák). Řešíme post brankáře a rádi bychom přivedli ještě dva hráče do pole. Bohužel covidová pauza se nám projevila na šíři hráčského kádru.

 

Vstup do soutěže vás čeká 14.8. proti SK Rejšice, hrajete venku. Myslíte si, že jste po všech stránkách kvalitně připravení na tento zápas?

Zatím to vypadá dobře. Budu-li upřímný, tak až mě to trochu straší. Nepsané pravidlo o dobrých výsledcích v přípravě a následných problémech v soutěži, je všeobecně známé.

 

Poslední soutěžní zápas jste odehráli 10.10.2020. To je opravdu dlouhá doba. Jste hladoví po vítězství? A panuje u vás v týmu větší nervozita před prvním utkáním než obvykle?

Doufám, že nervozita jen ta zdravá - motivující. Mě osobně hlavně znervózňují případná zranění nebo ten zatracený virus!

 

 

Autor článku: Adam MEJZLÍK

Štítky

Ostatní Středočeský | 1.A třída sk. B Spartak Průhonice

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.