Transdev jede nejen na silnicích

0
Fotbalisté Transdev s. r. o střední Čechy brali vše

V sobotu se v Řevničově uskutečnil fotbalový turnaj, kterého se zúčastnila Sparta Řevničov, Transdev Střední Čechy, s.r.o., který hrál pod označením Anexia, Team Legend a Mšecké Žehrovice.

 

Mezi tahouny Transdevu patřil Honza Vrábík, Michal Fotjík, Martin Kokšál a další fotbaloví matadoři, kteří byli doplněni dravým mládím v podobě Adama a Jana Beneše a dalšími. Soupiska domácích a Mšeckých Žehrovic je jasná, za Team Legend, sestavený Pavlem Bohatým, na hřiště nastoupilo velké množství hráčů, kteří spolu strávili žakovskou a dorosteneckou štaci na SK Rakovník pod Honzou Janotou. Pro tyto kluky to tak bylo velmi příjemné a nostalgické setkání.

 

Los turnaje na sebe svedl hned na úvod Transdev a Team Legend, druhou dvojici tvořila domácí Sparta s Žehrovicemi. Vítězové postupovali do finále a poražení se utkali o bronz. Papírové předpoklady se naplnily, a tak finálový duel obstarali Řevničovští proti Transdevu.

 

K vidění byla spousta fotbalistů, kteří pravidelně nastupují nejen v okresních soutěží, ale i těch, co se dnes věnují více trenéřině nebo fotbal už nehrají. Vítěze turnaje určily až pokutové kopy, ve kterých se Transdeváci nemýlili ani jednou, zatímco domácí jednou selhali, a tak se pohár stěhuje do Rakovníka. Třetí místo obsadil Team Legend, který v boji o bronz zvládl porazit Mšecké Žehrovice.

 

A nezůstalo jen u jednoho poháru. Všechny individuální trofeje si taktéž odvezl tým vítězů. Na závěr velké poděkování za organizaci a skvěle zvládnutý turnaj konkrétně Jirkovi Peslovi.

 

Bohatá galerie v podání Tondy Vydry, kterému děkujeme.

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | Rakovník | Okresní přebor Středočeský | Rakovník | III. třída Sparta Řevničov SK Mšecké Žehrovice

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.