FOTOGALERIE: SK Jankov - TJ Malše Roudné 1:2

0
V posledních dvaatřiceti dnech odehrál Jankov osm zápasů. Náročný program se zjevně projevil v posledním vystoupení v Turnaji přátelství, kdy v domácím prostředí přivítali Malšany z Roudného. Ani motivace druhého místa v případě tříbodového zisku nepřemohla únavu z posledních dnů. Matný výkon plný nepřesností přinesl prohru 1:2. Fotila Natálie Kočerová!

Domácímu trenérovi Petru Kadlecovi po náročném programu chybělo mnoho hráčů. Na těch co nastoupili byla vidět enormní únava, kterou za celý zápas nesetřásli. Dobře hrající Roudné se ve druhém poločasu dostalo do dvoubrankového vedení, a přestože Tomáš Smékal v 78.minutě vstřelil kontaktní gól, na zvrat Jankov prostě neměl. V Turnaji přátelství tak s bilancí dvou výher a tří proher obsadí konečné čtvrté místo. (zdroj: skjankov.cz)

Štítky

Přátelské utkání TJ Malše Roudné Jihočeský | Krajský přebor Jihočeský | 1.A třída sk. A SK Jankov

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.