Inter trestal chyby a Slavia v pohárové Evropě končí

0
Naděje na postup zhasla. V Edenu řádilo útočné duo Interu Milán.

Do pražského Edenu zavítal Italský celek FC Internazionale Milano a čekal se útočný fotbal, neboť oba celky mohli jak postupit, a to jak do LM nebo EL a nebo také se rozloučit s pohárovou Evropou.

 

Slávisté nezačali špatně a myslím že byli aktivnějším a lepším mužstvem, ale z ničeho nic ukázal svoji kvalitu Lukaku, poradil si s Frydrychem a připravil první gol pro Matineze. Slavii tento gol nepoložil a dál pokračovala ve sve útočné hře. A le druhou branku přidali opět hosté, jenže tu je velké ALE, když hostující radost překazil VAR, který branku neuznal a naopak na druhe straně ukázal na puntík pokutového kopu, ze kterého se většinou Tomáš Souček nemýlí.

 

Ve druhém poločase opět aktivnější domácí nejprve protáhli golmana Interu, který konečky prstů vytlačil mimo branku gólovou střelu a pak se ještě zaskvěl, když chytil sólo Lukaši Masopustovi, a to byl asi klíčový okamžik zápasu, když chvilku na to šel od poloviny hřiště sám na Koláře Lukaku a on se na rozdíl od Lukáše nemýlil a vedení hostů bylo na světe. Hosté už se své vedení pohlídali a ještě v závěru vstřelili dvě branky.

 

Slavia opět herně nezklamala, ale ukázala se pohárová střelecká produktivita, kdy neproměnuje šance. Utkání sledoval vyprodaný stadion. Tímto pro SK Slavii Praha skončilo letošní účinkování v pohárové Evropě.

 

Antonín Vydra

 

Štítky

Pohárové utkání 1. Liga SK Slavia Praha

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.