K prvnímu mistrovskému utkání I. B třídy zajíždí Jiskra do Jevan

0
Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli čtvrté přátelské přípravné utkání před podzimní sezonou 2019/20 I. B třídy, přivítali v domácím prostředí Sokol Kondrac.

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Sokol Kondrac (I. B třída) 2:6 (0:3)

Statistika přípravných zápasů Jiskry – jedna výhra, tři porážky. V generálce na I. B třídu s Kondrací opět v neúplné sestavě.

Úvodních patnáct minut bylo vyrovnaných, v 17. minutě se hosté ujali vedení brankou P. Sedláčka – 0:1. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil skóre ve prospěch Kondrace stejný hráč ve 22. minutě – 0:2. Domácím nevycházela přihrávka, třetí branku pro hosty obstaral F. Sedláček – 0:3.

Začátek druhého poločasu zastihl hosty ,,v nedbalkách“, Jiskra v 63. minutě snížila Kotkem na 1:3. O minutu později vstřelil kontaktní gól Zeman – 2:3. V dalších minutách střetnutí se naskytla možnost i vyrovnat, Zeman místo přihrávky před branku na volné hráče volil střelu do brankáře. To bylo ze strany domácích vše. Hosté se vrátili ke hře z prvního poločasu, v 69. minutě zvýšil na 4:2 pro Kondrac opět F. Sedláček. O minutu později přidal pátý gól Müller, v 72. minutě se prosadil L. Procházka – 2:6. Svatopluk Veroněk, trenér Jiskry: „Do čtvrtého utkání jsme opět nastupovali bez pěti hráčů základní sestavy. Bohužel se nám nepodařilo navázat na dobrý výkon z posledního přátelského utkání. Za zmínku stojí prvních patnáct minut prvního a druhého poločasu, kdy jsme hráli vyrovnanou partii. Branky Jiskry vstřelili v 63. minutě Kotek a o minutu později Zeman.“ Branky Jiskry: 63. Kotek, 64. Zeman. Rozhodčí: Jiří Uher. ŽK: 1/1. Poločas: 0:3. Sestava Jiskry: Cudlín - Viktora, Hájek, L. Martinák, J. Váňa – Kotek, T. Martinák, P. Jelínek, Janda - M. Váňa, Zeman. Střídali: Brabec. Trenér: Svatopluk Veroněk. (jot – foto: Josef Tůma)Příští program:

FC Jevany - Jiskra Zruč n. S. (sobota 24. srpna od 17 hodin)

AUTOR: JOSEF TŮMA