Pocity jsou skvělé, člověk si představuje tu dlouhou cestu, reaguje Josef Šimek po postupu do pražského přeboru.

0
Jak reagoval Josef Šimek na otázky administrátora Radka Ptáčka a jaké jsou jeho cíle pro příští sezónu? To již v našem rozhovoru!

Administrátor Facebookových stránek Ptáček vyzpovídal po postupu do přeboru trenéra A-týmu Josefa Šimka, jaké byly jeho reakce? Na to se podívejte v našem rozhovoru! 

 

Jaké jsou vaše první pocity po postupu do přeboru?

 

Pocity jsou skvělé člověk si představuje tu dlouhou cestu, to množství tréninků a zápasů co hráči naběhali ale to vydrží jen několik dnů a tak už myslím na další zápas, letní přípravu atd. 

 

Měl jste starosti o vaše umístění kvůli početné marodce?

 

Ano, stejně jako jiné týmy náš kádr není široký, proto využívám potenciál hráčů a snažím se využít jejich schopnosti na 100% i na jiných postech = moc zápasů úplně ve stejné sestavě jsme nehráli, ale kluci to zvládli velice dobře. 

 

Jak hodnotíte výkony někdejšího ligového gólmana Jaromíra Blažka, který obdržel zatím 15 gólů a vychytal 16 čistých kont? Byl pro vás stěžejní postavou?

 

Bláža je naše velká jistota v bráně, ale je to týmový sport a stejně jako on pomáhá týmu tak tým pomáhá jemu. Samozřejmě je to jeden z klíčových hráčů Újezda a jeho statistiky jsou fenomenální. 

 

Co říkáte na celkovou defenzivní práci vašich hráčů? Již teď víme, že Újezd bude mít nejlepší defenzívu v celé Praze, jak jste tedy spokojen? 

 

Defenziva po celou sezónu fungovala velice dobře ale v dnešním pohledu na fotbal je to prostě práce celého týmu. 

 

David Snop se v létě po roční odmlce vrátil do Újezda. Nyní je nejlepší střelec v Újezdě, ale zatím i dvě kola před koncem nejlepší střelec soutěže, jak vám pomohly jeho góly a výkony po návratu?

 

Góly mu tam padají a doufám, že v tom bude pokračovat, je to jeden z důvodů proč je v Újezdě. Bez gólů nejde vyhrávat takže 30 gólů je obrovský přínos pro tým. 

 

Myslíte si, že vaši svěřenci dokáží uhrát důstojnou roli v pražské nejvyšší soutěži? 

 

Kvalita přeboru stále stoupá a kvalita FKU také. Věřím, že FKU se dokáže pohybovat v Pražském Přeboru delší dobu. 

 

Máte už stanovené cíle na příští sezónu a plánujete posílit kádr?

 

Posílit tým aby jsme se vyhnuli bojům o sestup a pravidelně hráli Pražský přebor. 

 

Co by jste vzkázal újezdským fanouškům?

 

Za celý tým mohu všem co v Újezdě na fotbal chodí poděkovat za podporu. Budeme se snažit předvádět takový fotbal aby je naše zápasy bavily a podporovali nás i nadále.

 

Jedna redakční otázka

Jak se vám zatím líbí prezentování našich Facebookových stránek? -

Líbí se mi a odpovídá dnešním trendům, děkuji že se tomu věnuješ.

 

Díky za rozhovor a gratuluji k postupu!

#ujezdjenadlesy

Štítky

Aktuality z klubu Pražský | 1.A třída sk. A FK Újezd nad Lesy

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.